DMK Ajans Logosu

360° Reklam ajansı

Dijital Çözümler

E- Ticaret

Sunmuş olduğunuz tüm ürün ve hizmetlerin en yeni pazarı olan E-Ticaret alanları, doğru yönlendirme ile markanıza çok büyük kazançlar sağlayabilir, ihtiyacınız olan doğru yönlendirme ve sizi 1 adım daha öne çıkaracak geliştirmeler için doğru ajansa geldiniz.

Web Tasarım

Zevkinize ve amaçlarınıza uygun, estetik anlayışınıza hitap edecek zengin içerikler barındırabileceğiniz web siteniz için, en uygun tasarım fikirleri ve içerik yönetimi anlayışımızla sizlere hayalinizde ki web sitesini vadediyoruz.

Web Yazılım

Kurumsal web siteleri, kişisel web siteleri, blog-haber siteleri, e-ticaret siteleri gibi günlük hayatımızın her adımında karşımıza çıkabilecek olan web sitelerine kendi tarzımızı katıp yeniden şekillendirerek farklı bir tarz ve kullanım kolaylığı sağlıyoruz.

Mobil Uygulama

Mobil uygulamaların olmazsa olmaz konumuna geldiği günümüzde iyi bir uygulama tasarımı ve optimizasyonu oldukça önemli. Biz bu iki ihtiyacı da karşılayabilecek uygulamalara ek olarak estetik anlayışı ve kullanım kolaylığı ekliyoruz. Bir mobil uygulamadan bekleyebileceğiniz tüm özellikleri kalite ile birleştirip hizmetinize sunuyoruz.

HAYDİ BAŞLAYALIM

Referans projelerimiz, fiyat tekliflerimiz ve diğer farklı konular için iletişim formunu doldurabilirsiniz.