DMK Ajans Logosu

360° Reklam ajansı

Dijital Performans

Google Reklamları

Hedef kitle analizi ve maliyet kontrolü gibi reklam alanında oldukça önemli konuların tamamen manuel kontrol edilebildiği ve istediğiniz zaman kampanyanız ile ilgili değişkenlerin tümünü kontrolünüz dahilinde değiştirebileceğiniz Google reklamları ile 1 adım öne geçin. Google Ads reklamlarını DMK farkıyla deneyimlemek istemez misiniz?

Meta Reklamları

Facebook, Instagram gibi günümüzün en çok kullanılan sosyal medya uygulamaları üzerinde kolayca reklam verebileceğiniz META Ads, sizlere bu sosyal medya alanlarında güçlü bir tanıtım sunarken aynı zamanda kolay raporlanabilir sistemleriyle reklamda yeni bir bakış açısı sunuyor. Bu platformda ki ilk adımlarınızda rehberiniz olmayı çok isteriz.

SEO(Arama Ağı Optimizasyonu)

Web sitenizin keşfedilmeyi bekleyen içeriklerinin kitlenize daha kolay ulaşması için olmazsa olmaz Arama Ağı Optimizasyonu (SEO) uygulamaları en az içerikleriniz kadar önemlidir. DMK Ajans web sitenizi hak ettiği gibi her daim en üst sıralarda tutmak için en uygun optimizasyon uygulamalarını gerçekleştirmeye hazır.

Reklam İçeriği Üretimi

Hedef kitlenize uygun, tanıtmak istediğiniz ürün veya hizmetin tüm yönlerini etkin şekilde gösterebilecek, ilgi çekici reklamlar üretmenin yolu kaliteli içeriklerden geçer. Kaliteli içeriklerin ve yaratıcı reklam stratejilerinin merkezi DMK Ajans sizlere en uygun şekilde rehberlik etmek ve markanızı rakiplerinizden 1 adım öne geçirmekten ziyade sizi zirveye götürüyor.

HAYDİ BAŞLAYALIM

Referans projelerimiz, fiyat tekliflerimiz ve diğer farklı konular için iletişim formunu doldurabilirsiniz.