DMK Ajans Logosu

360° Reklam ajansı

Geri Ödeme ve İade Şartları Politikamız

Her türlü hizmet anında tüketilen ve alındıktan sonra iadesi mümkün olmayan bir yapıya sahiptir. Bu duruma rağmen DMK AJANS VE DANIŞMANLIK TİC. LTD. ŞTİ.  hizmetin türüne; göre 3 – 15 gün süresince memnuniyetsiz müşterilerinin iade taleplerini, iade talebinin oluşturulduğu tarihe kadar olan süre hariç olmak şartıyla gerçekleştirir.

İade garantisiyle ilgili dafa fazla bilgi almak isterseniz info@dmkajans.cm.tr adresine e-posta göndererek iletişime geçebilirsiniz.

Bilgi:
Web tasarımı, sosyal medya yönetimi ve Dijital reklam yönetimi hizmetleri kapsamında müşteri namına yapılan satın alımların iadesi yapılamaz.

Danışmanlık hizmetlerinde iade talebinin oluşturulduğu tarihe kadar geçen sürenin iadesi yapılamaz.

Hosting, alan adları, VPS-VDS’ler, kiralık sunucular, SSL sertifikaları, co-location, lisans, yazılım hizmetleri iptal edilemez ve bu hizmetlere geri ödeme yapılmaz.

Bütün geri ödemeler 30 iş günü içerisinde yapılacaktır.

İade garantisi, hizmet sözleşmesine uymadığından ötürü askıya alınan/durdurulan müşterileri/hesapları kapsamamaktadır.

Her kullanıcımız, yalnızca ilk aldığı hizmet için iade talebinde bulunabilir. Örneğin, DMK AJANS VE DANIŞMANLIK TİC. LTD. ŞTİ.’nden önceden aldığınız/almakta olduğunuz bir hizmet varsa ve ikinci bir hizmet satın alırsanız, bu hizmet için iade garantisi geçerli değildir.

HAYDİ BAŞLAYALIM

Referans projelerimiz, fiyat tekliflerimiz ve diğer farklı konular için iletişim formunu doldurabilirsiniz.