DMK Ajans Logosu

360° Reklam ajansı

DMK Sinemaskop

Sinematik Video

Kaliteli görsel efektler eşliğinde akıllardan kolay kolay çıkmayacak sinema filmi tadında bir tanıtım videosu tüm markalar için vazgeçilmez bir reklam aracı olacaktır. DMK Ajans bünyesinde kaliteli ve estetik açısından zengin bir tanıtım içeriğine dönüşecek bu içeriğe sahip olmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Reklam Filmi

Markanızın tüm reklam platformlarında kullanabileceği, hedef kitlenizin zihninde konumlandırma yapabilecek, görsel açısından zengin ve markanızın tüm kalitesini yansıtabilecek bir reklam filmi için DMK Ajans çağın gerektirdiği vizyon ve teknik donanımla yanınızda.

Viral Video

Markanızın kitlesini çığ etkisi gibi her saniye büyütecek, kendiliğinden büyüyerek markanıza yeni değerler kazandırabilecek ve marka tanınırlığınızı artıracak viral video içerikleri için DMK’ya güvenebilirsiniz.

Kurumsal Fotoğrafçılık

Ölümsüzleştirmek istediğiniz her an, unutulmaz olmasını istediğiniz tüm başarılarınız ve daha nice güzel içerik için fotoğraflarınıza yakışır bir estetik anlayışıyla çalışıp, sizler için en unutulmaz kareleri DMK Ajans kalitesiyle hazırlıyoruz.

Jingle ve Müzik

 

Duyanların hafızalarından kolay kolay çıkmayacağı, duyan herkesin zihninde markanızın canlanacağı, markanızla özdeşleşen melodilerle DMK kalitesini birleştirip sizlere en uygun müzik içeriğini üretiyoruz.

HAYDİ BAŞLAYALIM

Referans projelerimiz, fiyat tekliflerimiz ve diğer farklı konular için iletişim formunu doldurabilirsiniz.