DMK Ajans Logosu

360° Reklam ajansı

Marka Yönetimi

Marka Stratejisi

Marka stratejisi, marka değerini artırmak ve bir markanın gelişmesini sağlamak için uygulanan uzun soluklu bir plandır. Bir markanın tüm yönlerine etki eden ve doğrudan tüketici ihtiyaçları, istekleri ve duygularına cevap veren benzersiz bir karakter, ahlak ve kültür üretmeyi gerektirir. Tüm bu önemli değerleri analiz ederek ve işletmenize uygun stratejiler üreterek markanıza olabildiğince katma değer sağlamayı amaçlıyoruz.

Marka İletişimi

Gerek marka içi iletişimlerde, gerekse kamuoyu üzerinde çok önemli bir rol oynayan bu iletişim biçiminde sizlere en doğru hizmeti en profesyonel şekilde sağlamak için tecrübelerimize güveniyoruz.

Kurumsal Kimlik

İster firmanız içerisinde, ister dışında nerede olursa olsun markanızın duruşunun yansıyacağı ve insanların markanızı bir bakışta akıllarına kazıyacağı bir kimlik oluşturmak olmazsa olmazdır. Profesyonel bir kimlik için profesyonel bir rehber gerekir…

Marka Konumlandırma

Marka konumlandırma, hedef pazar ve kitlenin zihninde markanın imajını tasarlama eylemi olarak ifade edilmektedir. Başka bir deyişle bir markanın hedef kitlenin gözünde nasıl bir konumda olduğu, müşterilerin zihninde oluşan yer ve çağrışım algısı olarak tanımlanmaktadır. Biz de bu algıyı zengin içeriklerimizle ve yenilikçi bakış açımızla sizlerin hizmetine sunuyoruz.

Marka Geliştirme

Markanızın ihtiyacı olan her şeyi,marka kimliğinize ve amaçlarınıza uygun şekillerde geliştirerek farklı bakış açıları kazandırıp, kitlenizin zihninde sarsılmaz bir yeriniz olmasını sağlıyoruz. Markanızı her zaman olduğundan daha fazlası olabilecek potansiyellere ulaştırmayı hedefliyoruz.

HAYDİ BAŞLAYALIM

Referans projelerimiz, fiyat tekliflerimiz ve diğer farklı konular için iletişim formunu doldurabilirsiniz.